Remiantis Vakaru Anatomijos Ir Fiziologijos Koncepcijomis

Šiandien prisiminiau aš viena nuotyki iš savo bundancios vaikystes metu, Ta tylu vasaros sekmadieni, keliavusi pro mus, – Kai ašen ir senole – dviese – Palike buvom saugot ir dabot namus. Didžiajam kambary, prie stalo, pievu, ežeru, pelkynu gelemis papuošto, Iš dideliu maldaknygiu senole meldesi, atsidusedama slapcia, Ir ašen, supamoj kedej sededamas, Ilgai stebejau saules langa grindyse. Laukuos girdejau vasaros vidudienio kvepavima.

Tiktai staiga i mano langa krito paukšcio išskestu sparnu šešelis, Pridengdamas man šviesu džiaugsma ir svajas. Aš suvirpejau, puoliau prie senoles Ir verkdamas kritau i jos rankas. Patyrus mano nuotyki, senole praše nebeverkt, Nušluoste ašaras ir pažadejo gint mane Nuo paukšcio, kurs, atskrisdamas iš tolimos šalies, pakirto spinduliu pluoštus, Sudarancius man šviesu saules langa grindyse. Ji sake man, kad galime svajot, tiket ir džiaugtis: Yra pasauly jaunyste.

Praejo daugel metu. Ir senole mire. Neliko kambary geliu, neliko ne maldaknygiu senu, Ir širdyje skaistaus anu dienu tikejimo Neliko ne ženklu. Nors kartais manyje suspindi saules langas Ir pleciasi lyg medis laisveje aukštyn, platyn, – Iš tolimu, nežinomu kraštu atklysta tas erdviu klajunas paukštis Ir meta dideliu sparnu šešeli mano džiaugsmo vidurin.

Ir, kai nera kur veido nevilty priglaust, Aš skausmo išplestom akim matau, Kaip traukias nuo manes vidudienis, kaip slenka jis i vakaro šalis, Ir silpsta jo kadais linksmai skambeje žingsniai, Ir šnabžda kaitroje pavyte žoles: Jis niekad šicia nebegriš. Ir aš matau, kaip bunda vakaras, slypejes miško pakrašciu šešeliuos, Matau, kaip slenka jis per lygumas placias, Kaip motinos mirties šaltom kauletom rankom Apglebia mano darbo ir kancios dienas.

Dramatiškai jauciama žmogaus vidine tuštuma, macernus siejama su mirtimi, kancia.

Šalia jos eilerašcio žmogus jauciasi saugus. Kai jis išgasdinamas paukšciu sparno šešelio, senole nušluosto ašaras, paguodžia. Su senole susieta viska, kas sakralu šventa ir harmoninga:. Dramatiškai jauciama žmogaus vidine tuštuma, macernus siejama su mirtimi, kancia. Nei vienas, macernis kitas nepasako labas ar myliu. Reikejo ištarti tik 1 žodi, o dabar gailisi, kad nieko macernis.

Neišsipilde meiles lukešciai. Vidunakti dažnai Aš pabundu, Kada keistai, keistai Visuos namuos tylu. Masažas atliekamas letais, giliais ir stipresniais judesiais, išildanciais ir išmankštinanciais visas pagrindines raumenu grupes bei padedanciais pašalinti susikaupusias itampas, atpalaiduoti ir sustiprinti kuno raumenis. Ilgas sedejimas ofise ar namie prie kompiuterio, netaisyklinga laikysena ar mažas aktyvumas, vercia musu raumenis pavargti, ko pasekoje atsiranda raumenu skausmai ir itampos.

Tai dažniausiai paveikia musu nugara, peciu juosta, kakla. Vienas iš budu atsikratyti raumenu nuovargio, skausmo ir streso: klasikinis nugaros, peciu juostos ir kaklo masažas. Savitas masažu budu pritaikymas – tai individualus masažuotojo darbo metodas. Klasikinis nugaros masažas atliekamas rankomis, dilbiais ir alkune, siekiant pagerinti raumens audiniu tonusa bei siekiama gerinti fizine ir dvasine gerove.

Masažo metu vyksta gyvybiškai svarbus odos drekinimas. Klasikinio nugaros masažo fiziologine nauda: stimuliuoja kraujotaka, gerina raumenu ir odos tonusa, gerina limfos sistemos darba, atpalaiduoja raumenis ir jungiamuosius audinius, mažina raumenu nuovargi, padeda esant raumens mešlungiui, didina raumens jega, gerina sanariu darba, ramina nervu sistema, padeda greiciau atsistatyti po ligu ir traumu, šalina toksinus, pagereja sveikata.

Klasikinio masažo psichologine nauda: nuramina mintis, gerina miego kokybe, jauciamas emocinis atsipalaidavimas, mažina streso, nerimo ir depresijos simptomus, padeda susikaupti, dideja samoningumas ir dvasine gerove, išjudina energetinius blokus, žmogaus energetinis potencialas dideja, aktyvuojasi kurybinis pradas, ateina geros idejos. Tyrimais nustatyta, kad nugaros skausmus labiausiai lemia ilgas sedejimas, todel dirbantieji tokio pobudžio darba bent 1-2 kartus per menesi turetu pasilepinti nugaros ar viso kuno masažu.

Nugaros skausmus sukelia netaisyklinga sedesena ir laikysena, ilgas darbas su kompiuteriu, netinkamas sunkiu daiktu kelimas, miegojimas ant nepritaikyto ciužinio, fizinio aktyvumo stygius ar per intensyvi fizine veikla. Nugaros masažai išvaduoja nuo itampos peciu srityje, efektyviai padeda kovojant su skausmais, atsirandanciais dirbant sedima darba, stresu, turi teigiamos itakos imuninei sistemai. Gydomasis nugaros masažas rekomenduojamas norint pakoreguoti laikysena, esant raumenu disfukcijoms bei kamuojant ivairiems skausmams. Šis masažas yra ivairiu gydymo kursu dalis.

Raumenu skausmai gali pereiti i pecius bei kakla, vakare atsiranda aibe nemaloniu pojuciu.

Gydomasis masažas teigiamai veikia visa žmogaus sistema – fizine ir dvasine. Rekomenduojamas nugaros masažu kursas, po kurio pagereja bendra savijauta. Dienos metu ranku raumenims tenka didelis kruvis. Kaupiasi itampa bei nuovargis. Raumenu skausmai gali pereiti i pecius bei kakla, vakare atsiranda aibe nemaloniu pojuciu. Ranku masažas padeda šalinti nuovargi ir itampa po sunkios darbo dienos, nesvarbu, buvote užsieme fizine veikla ar visa diena dirbote kompiuteriu.

Klasikinis ranku masažas pades Jums atsikratyti ranku nuovargio, atpalaiduoti plaštakas bei suteiks daug maloniu pojuciu. Nepriklausomai nuo Jusu darbo specifikos bei gyvenimo budo ypatumu, ranku raumenims bei sanariams reikalingas poilsis. Ranku masažo metu šalinama raumenu itampa, normalizuojamas ju tonusas, pašalinamas paviršiniu suragejusiu lasteliu sluoksnis, pagereja odos bukle, išnyksta nuovargis, padideja darbingumas, pagereja kraujotaka, mikrocirkuliacija bei medžiagu apykaitos procesai.

Gilus šios srities masažas gerai atpalaiduoja žmogu, ramindamas jo nervu sistema.

Masažas padeda atsikratyti patinimu, skausmu bei spazmu, atsirandanciu ranku raumenyse bei sanariuose po dienos metu patirtos ju itampos. Masažas pagerina pirštu motorika ir minkština bei stangrina ranku oda. Rankos plaštaka – tai ypatinga sritis, sudaryta iš daugybes smulkiu kauliuku bei sausgysliu. Gilus šios srities masažas gerai atpalaiduoja žmogu, ramindamas jo nervu sistema. O daugybes plaštakoje esanciu akupunkturiniu tašku veikimas padeda pasiekti ypac dideli ranku masažo efektyvuma.

Klasikinis viso kuno masažas, dar kitaip vadinamas Švediškas masažas, yra labiausiai paplites ir geriausiai žinomas Vakaru šalyse. Remiantis Vakaru anatomijos ir fiziologijos koncepcijomis, ivairus masažo budai yra kaitaliojami. Savitas masažu budu pritaikymas – tai individualus masažuotojo darbo metodas. Skardiniu sniego užtvaru gamyba, montavimas Gaminame užtvaras. Didesni kieki galime pristatyti i vieta.

5 m2 Kokybiškas švediškas www.

Kraigu, Vejaskardžiu gamyba stogu remontas Lankstome visus stogo priedus iš skardos. Atlieku visus skardinimo darbus, stogu remontas Remontuoju nesandarius stoglangius, kaminus ar kitus nesandarius stogo mazgus, konsultuoju visais su stogais susijusiais klausimais. 5 m2 Kokybiškas švediškas www. Atsparus UV. Likutis, išmatavimai matyti nuotraukose. 2. Kaina už visus gabalus. Kaip žinia, nedidelio kiekio parduotuve neparduoda, tad jei reikalinga Populiarios paieškos: stogo danga stogo danga panevezys skarda.